Jantje Beton was vroeg dit jaar. In de week van 10 februari zijn we dus weer erg goed bezig geweest met z´n allen. Elk jaar halen wij met onze groep geld op met de Jantje Beton collecte. Dus ook dit jaar waren we weer van de partij. We zijn dinsdagavond met een groepje op pad geweest en hebben toen weer en wind getrotseerd voor de collecte. Donderdagavond ging het tweede groepje op pad, gelukkig met iets beter weer. Driemaal is scheepsrecht, dus ook zaterdag zijn we nog een keer met z´n alle langs de deuren gegaan. Ook de ouders hebben ons erg goed geholpen. Bedankt daarvoor! We hebben een mooi bedrag opgehaald! De helft hiervan gaat naar onze groep. Dat gaan we zeker goed gebruiken. Als afsluiter van de dag hebben we 'water'scouts eer aan gedaan en zijn we het zwembad ingedoken. Goed gedaan meiden!

jantje beton